MALTA KÖŞKÜBoğaz 'ı, Üsküdar 'ı ve Eminönü 'nü gören geniş manzarasıyla Malta Köşkü, tarihi bir ambiansta yemek yemeyi, huzurlu bir ortamda çay içmeyi dayanılmaz bir keyif haline dönüştürüyor. Yıldız Parkında içinde yer alan Malta Köşkü özellikle haftasonu Pazar günleri park içinde koşu yapanların kahvaltı ya da brunch için spor sonrası uğrak yeri oluyor.


Şehrin göbeğinde, Yıldız Parkı'nın inanılmaz sukuneti ve Boğaz'ın nefis manzarası eşliğinde yiyeceğiniz yemeklerinizde mekanın ambiansına uygun olarak alaturka müzik yayını yapılıyor. Restoranında Türk mutfağından dünya mutfağına, seçme lezzetleri birarada bulabileceğiniz köşkte haftasonları brunch ve gün boyu açık büfe yemek servisi veriliyor. Yazları ve baharda açık havada ve kışın serasında yemek servisi de verilen köşk, Beltur işletmesinde olduğundan içki servisi yok. Fiyatları şehrinde göbeğinde böylesi bir manzara ve ortam için oldukça cazip.


Ayrıca yaz günlerinde Malta Köşkü yakınında kurulan kır kahvesi de kafeterya mönüsünden örneklerle müşterilerini ağırlıyor. Dondurma, soğuk- sıcak içecekler, tost, sandöviç ve pasta çeşitlerini tadabileceğiniz kır kahvesinde açıkhavada keyif yapmanızı tavsiye ederiz. Her gün 09.00-22.30 arasında açık.
MALTA KÖŞKÜ MALTA KÖŞKÜ Reviewed by SEYRİİSTANBUL on Mayıs 08, 2011 Rating: 5

Hiç yorum yok

Navigation-Menus (Do Not Edit Here!)